Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krzeszówek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych(Krzeszówek + 17 km)

319 000 zł51,30 m² 6 218,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Płóczki,Karpacz(Krzeszówek + 23 km)

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronny, komfortowo zaaranżowany apartament dwupoziomowy w Karpaczu - idealny zarówno jako baza wypadowa w Karkonosze,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,84 m² 17 483,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy w centrum Karpacza - ul. Kąpielowa Serafin Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Karpaczu, położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Kąpielowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Dziećmorowice

Dziećmorowice(Krzeszówek + 20 km)

13 681 575 zł182 421 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie strefy ekonomicznej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, miejsce idealne na prowadzenie każdego rodzaju produkcji lub na magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych(Krzeszówek + 17 km)

1 800 zł40,60 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych(Krzeszówek + 17 km)

72,09 zł/m²43 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 43m2 na ulicy Słowackiego w ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu największe skrzyżowanie ulic Wałbrzycha - Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pogorzała

Pogorzała(Krzeszówek + 23 km)

180 000 zł21 800 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę rolną R, w części przeznaczona pod lasy i dolesienie zl, całość z zakazem zabudowy - zapis miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice(Krzeszówek + 23 km)

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż duży dom o powierzchni 440m2, który usytuowany jest w Świebodzicach, dzielnica Ciernie na działce o powierzchni 780 m2. Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karpacz

Skalne,Karpacz(Krzeszówek + 23 km)

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom na sprzedaż - Karpacz Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karpaczu - jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Obiekt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Śródmieście,Boguszów-Gorce(Krzeszówek + 10 km)

49 000 zł12,64 m² 3 876,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Boguszowa Gorc. Mikrokawalerka do własnej aranżacji, okna wychodzące na zachód, okna od strony podwórka. W nieruchomości wstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzeszówek

Krzeszówek,dolnośląskie

88 000 zł1 107 m² 79,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 1107m2 w okolicy Gorzeszowa. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu usytuowana jest w zacisznym, urokliwym miejscu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij